Atbalsts

 

                          

                            Ģenerālsponsors – AS "Latvijas Valsts meži"

 

AS “Latvijas Valsts meži” (LVM) ir ilggadējs Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsors.

LVM būtiska sociālās atbildības joma ir atbalsts sabiedriskā labuma projektiem Latvijā un ik gadus daļu no peļņas uzņēmums atvēl nacionāli nozīmīgu labdarības, kultūras, sporta un izglītības projektu atbalstīšanai.

LVM darbības mērķis ir īstenot valsts meža īpašuma pārvaldīšanu un tādu valsts meža apsaimniekošanu, kas nodrošina valsts meža vērtības saglabāšanu, vairošanu un ienākumus meža īpašniekam — valstij. Uzņēmums, plānojot savu darbību, apzinās dažādās ieinteresētās puses, kuru priekšā uzņēmums ir atbildīgs katrā solī – uzņēmuma darbiniekus, klientus, īpašnieku, pašvaldības, biznesa partnerus un visu Latvijas sabiedrību.

 

 

                    Ģenerālsponsors - SIA "Latvijas Mobilais telefons"

 

SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) ir ilggadējs Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsors.

LMT ir lielākais mobilo sakaru operators valstī. Pateicoties LMT definētajiem standartiem, radītajiem pakalpojumiem un piedāvātajiem produktiem, Latvija var lepoties ar vienu no Eiropā progresīvākajām mobilo sakaru nozarēm, kas ir veicinājusi strauju saistīto jomu izaugsmi un palielinājusi vietējo iedzīvotāju  iespējas un uzņēmēju konkurētspēju.  LMT vienmēr iestājies par Latvijas valsts attīstību - par iespējām realizēt sevi un par Latvijas darītājiem - sportā, mūzikā, izglītībā un sociālajā sfērā.