Publicēts "Olimpiskās dienas 2020" vingrojuma kompleksa video

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
16:06, 3. septembris 0

Latvijas Olimpiskā komiteja publicējusi "Olimpiskās dienas 2020" vingrojuma kompleksa mācību video, kas ir paredzēts jebkuram interesentam, kurš vēlas piedalīties "Olimpiskajā dienā 2020".

"Olimpiskā diena 2020” ar iecienīto Vislatvijas vingrojumu šogad notiks 18. septembrī plkst.10.00, taču sporta un veselību veicinošas aktivitātes tiks izvērstas vesela mēneša garumā. Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos šogad ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

“Fiziskās aktivitātes sniedz ilgtermiņa veselības ieguvumus ikvienam! Sportojot atjaunojas enerģija, un tas var būt tikpat viegli, kā iziet pastaigā ar suni vai tikpat izaicinoši, kā noskriet maratonu. Savukārt, sniedzot iespējas bērniem būt aktīviem jau agrīnā vecumā, sporta aktivitātes kļūst par ceļu uz labāku fizisko un garīgo veselību. Nekad nav par vēlu uzsākt dzīvot veselīgāk,” aicina LOK prezidents Žoržs Tikmers.  

Katra nedēļa visa mēneša garumā tiks veltīta fiziskām aktivitātēm dažādām iedzīvotāju grupām – topošajām un jaunajām māmiņām, ģimenēm, senioriem, ka arī bērniem un jauniešiem. Centrālais elements Olimpiskajā mēnesī ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus un ieviest regulāras sporta aktivitātes ikdienā. Otrs elements ir uztura padomi vispārējai veselības veicināšanai kopā ar uztura speciālisti Lizeti Pugu. 

"Olimpiskās dienas 2020" vingrojuma kompleksa mācību video: https://www.youtube.com/watch?v=xaIndh44WNI&t=3s.

"Olimpiskās dienas 2020" vingrojuma kompleksā ir iekļauti A.Daņiļeviča deju skolas "Dzirnas" pedagogu Līgas Kavaces, Ievas Ozoliņas un Diānas Rutks vingrojuma elementi. 

“Olimpisko mēnesi 2020” un “Olimpisko dienu 2020” atbalsta Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”, kā arī pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības tīkls "Rimi Latvia".

Piedalies "Olimpiskajā dienā 2020"!

#OlimpiskāDiena2020 #MēsEsamSportiņā

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem