Par Eiropas Galda tenisa savienības viceprezidenti ievēlēta Ina Jozepsone

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:18, 17. septembris 0

Eiropas Galda tenisa savienības (ETTU) rīkotajā ikgadējā kongresā, kas šoreiz norisinājās tiešsaistē, par vienu no pieciem viceprezidentiem tika ievēlēta Latvijas Galda tenisa federācijas prezidente Ina Jozepsone.

Kongresa laikā notika arī ETTU prezidenta un valdes vēlēšanas.  

Gan uz savienības prezidenta, gan uz vietnieka amatiem tika izvirzīts tikai pa vienam kandidātam. Par jauno ETTU prezidentu uz nākamajiem četriem gadiem tika ievēlēts Krievijas Federācijas pārstāvis Igors Levitins, par kura ievēlēšanu nobalsoja 46 valstu pārstāvji, bet par ETTU prezidenta vietnieku ievēlēja Portugāles pārstāvi Pedro Moura.

Uz viceprezidenta posteni finanšu jautājumos pretendēja Ungārijas un Anglijas pārstāvji. Vairākums vēlētāju savas balsis atdeva Sandrai Dītonei no Anglijas. Vislielākā cīņa notika par viceprezidentu amatiem, kur uz piecām vietām pretendēja 10 kandidāti un katrai valstij bija piecas balsis.

Jau pirmajā vēlēšanu kārtā tika noteikti visi pieci, kuri saņēma vairāk nekā 50% no vēlētāju balsīm. Ar 29 balsīm "PAR" par vienu no ETTU viceprezidentiem uz nākamajiem četriem gadiem tika ievēlēta arī LGTF prezidente Ina Jozepsone. Bez viņas tika ievēlēti arī Heiks Ahlerts (Vācija), Vladimirs Samsonovs (Baltkrievija), Sonja Grefberga (Somija) un Migels Vicens (Francija).

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem